Reference

Mates pomáhá v mnoha lyžařských školách a půjčovnách napříč celou Českou republikou a Slovenskem.

Mates každoročně odbaví:

Počet lyžařských škol a půjčoven: DESÍTKY
Počet prodejních míst: STOVKY
Instruktorů lyžování celkem: TISÍCE
Celkem odučených hodin: STATÍSÍCE

V prostředí půjčoven a lyžařských škol se pohybujeme od roku 2002 a velice dobře mu rozumíme, vnímáme postupné změny, sledujeme trendy a rozvíjíme se směrem k dalším výzvám.

APUL – Czech Association of Professional Ski Instructors

APUL doporučuje systém Mates svým členským lyžařským školám jako optimální a ověřené řešení pro řízení provozu a plánování lyžařské školy.

APUL

Lyžařská škola Klínovec

Skiareál KLÍNOVEC a naše lyžařská škola se nachází na jižní straně SKI AREÁLU KLÍNOVEC v blízkosti sedačkové lanovky Jáchymovská. Nabízíme soukromé, skupinové a rodinné lekce lyžování a snowboardingu pro děti, mládež i dospělé. Máme odborně proškolené instruktory. Učíme začátečníky i pokročilé lyžaře, kteří chtějí vylepšit svou techniku.

Lyžařská škola Klínovec

Skiresort Live

Lyžařská a snowboardová škola SkiResort Live je absolutním vítězem Mistrovství ČR Asociace profesionálních učitelů lyžování (APUL). Se 150 certifikovanými instruktory patří také k největším v Česku. Výuka jízdy na lyžích a snowboardu probíhá v areálech Černá hora, Pec pod Sněžkou, Černý Důl a Velká Úpa. V každém ze skiareálů disponuje SkiResort Live vlastními výukovými lokalitami, LIVE parky, vybavenými pojízdnými koberci, dětskými vleky a moderními výukovými pomůckami. Součástí LIVE parku jsou i půjčovny lyžařského vybavení a zázemí pro dětské animační programy a babysitting.

Ski School Skiresort Live

Yellow Point

Yellow Point spol. s r.o. je sportovní a vzdělávací agentura se základnou v srdci Krkonoš ve Špindlerově Mlýně a působností nejen po celé České republice, ale i v zahraničí. Hlavní náplní činnosti agentury je příprava a realizace sportovních, vzdělávacích a zábavných programů pro skupiny i jednotlivce. Yellow Point zajišťuje firemní akce, umí namíchat koktejl adrenalinových a sportovních aktivit a v zimním období provozuje lyžařskou školu a školu snowboardingu. Mates v Yellow Pointu používají od roku 2012 pro plánování a řízení provozu lyžařské školy. Mates se však také stává plnohodnotným pomocníkem při plánování letních sportovních aktivit.

Yellow Point

SKIMU - Ski Areál Malá Úpa

Lyžařský areál v Malé Úpě ve východních Krkonoších dokonale snoubí kvalitní sportovní podmínky a romantiku starých krkonošských chalup a bud. Areál nabízí celkem 3600 m lyžařských tratí a to ve dvou střediscích – Pomezní Boudy a U Kostela. Sjezdovky u nás jsou velice kvalitně upravované. Lyžařské středisko stále více investuje do automatického zasněžování, takže sněhu je u nás habaděj. Je prozíravé si již nyní rezervovat pobyt na příští zimní sezónu.

SKIMU - Ski Areál Malá Úpa

Půjčovna a lyžařská škola Skiresort Buková hora

Půjčovny v obou údolích nabízí stovky lyží a snowboardů. Všechny ve vynikajícím stavu, většina ve stáří do tří let. Samozřejmostí je vydesinfikovaná obuv. Jako bonus nabízíme každodenní nabídku testcentra značek Rossignol a Dynastar.

Skiresort Buková hora

Lyžařská škola a půjčovna Monínec

Ve skiareálu Monínec kousek od Prahy naleznete jak Lyžařskou školu, tak i půjčovnu. Naučte se jezdit na lyžích jako profík díky výuce instruktorů - nabízíme individuální i skupinovou výuku. Půjčovna a servis Intersport nabízí služby nejvyšší kvality, jako je třeba servis lyží za pár minut díky nejmodernějšímu brousícímu automatu. Najdete zde také testcentrum lyží Atomic a Salomon.

Lyžařská škola a půjčovna Monínec

Intersport Rent Monínec

Půjčovna a servis Intersport nabízí služby nejvyšší kvality, jako je třeba servis lyží za pár minut díky nejmodernějšímu brousícímu automatu. Najdete zde také testcentrum lyží Atomic a Salomon.

Intersport Rent Monínec

K+K Ski School

Lyžařská škola K+K Ski School patří mezi nejdéle působící lyžařské školy ve východních Krkonoších, má své pobočky v Janských Lázních a v Peci pod Sněžkou, dále vyučuje lyžování a snowboarding ve Velké Úpě a Horním Maršově.

K+K Ski School

Patty Ski Donovaly

Donovaly, horská obec, vzdialená 26 km od Banskej Bystrice a 28 km od Ružomberka, v sedle medzi pohoriami Veľkej Fatry, Starohorských vrchov a Nízkych Tatier sa nachádza v rekreačnom priestore s funkciou turistiky a zimných športov v horskej krajine.V Zime sú Donovaly plné návštevníkov. Samozrejmosťou pre PARK SNOW Donovaly sú moderné prepravné zariadenia zaručujúce pre lyžiarov a snowboardistov rýchlosť a pohodlnosť. Aj počas letnej sezóny sa organizujú rôzne športové a turistické podujatia.

Ski School Patty Ski

X Ski School

Lyžařská škola Strážné, Krkonoše – vyučujeme dle nejmodernějších metod děti i dospělé. Jsme členy APUL – Asociace profesionálních učitelů lyžování a lyžařských škol ČR. Všichni naši instruktoři absolvují pravidelné kurzy a mají licenci Apul.

X Ski School

ETC Sport Centrum

V ETC-SPORT centrech najdete vše, co potřebujete pro letní nebo zimní prázdninové aktivity. Pro zimní sezónu nabízíme kompletně vybavenou půjčovnu (pro lyžování, snowboarding, běh na lyžích, skifox, snowbike, sáně,...), lyžařskou školu a dětský koutek s pohyblivým kobercem a vlastními dětskými vleky, profesionální lyžařský servis, sklad, testovací centrum Dynastar a Rossignol.

ETC SPORT

Ski School of Skiresort Plešivec

Vyškolení a certifikovaní instruktoři lyžařské školy Skiareál Plešivec jsou připraveni pro každého klienta. S potěšením zasvětíme vaše malé dítko do tajů jízdy na prkýnkách. Naučíme lyžaře a snowboarďáky, kteří jsou v začátcích, správným základům jízdy. Zkušeným pomůžeme zlepšit jejich styl a dovednosti na všech sjezdových tratích areálu.

Ski School Plešivec

Pomeski

Lyžařská škola Pomeski navazuje na dlouholetou tradici lyžařské školy Happy Hill Malá Úpa. Zajišťujeme kompletní servis pro výuku lyžování a snowboardingu. Naší specialitou je výuka dětí. V naší půjčovně si můžete předem zarezervovat a vypůjčit kompletní vybavení, které vám po dobu vašeho pobytu rádi uschováme. Rádi s vámi vyrazíme na běžky, skialpy nebo sněžnice. Ve spolupráci se Skimu a obcí Malá Úpa připravujeme a zajišťujeme každoročně program Malá Úpa Velká zábava.

Pomeski

Lyžařská škola Telnice

Lyžařské středisko Zadní Telnice je největší lyžařský areál ve východní části Krušných hor. Jeho lyžařská historie sahá až do období před první světovou válkou. Již v roce 1965 zde bylo vybudováno vůbec první umělé zasněžování na území bývalého Československa. V současnosti probíhá postupná modernizace areálu, jejímž nejvýznamnějším počinem byla výstavba nové lanové dráhy v roce 2013. Postupně se modernizují také ostatní služby s cílem udělat z Telnice první volbu sportovní veřejnosti ve východním Krušnohoří.

Lyžařská škola Telnice

Ski School Kraličák

Spojením menších lyžařských areálů v Hynčicích pod Sušinou a ve Stříbrnicích vzniklo útulné zimní středisko s 12 sjezdovkami a celkovou délkou 7,1 km lyžařských tratí pro všechny výkonnostní kategorie lyžařů, kde si zkrátka pohádkově zalyžuje každý, kdo se udrží (nejen) na lyžích. A to doslova! Ski areál je vybaven moderním zasněžovacím systémem se sněhovými děly, které v případě potřeby kdykoli vykouzlí nádherně zasněžený terén. K nám proto jedete na jistotu!

Ski School Kraličák

Lyžařská škola a půjčovna Ski Karlov

Moderní lyžařské středisko Ski Aréna Karlov se nachází v malebné obci Malá Morávka v části zvané Karlov pod Pradědem, nedaleko měst Bruntál či Rýmařov. Oblast se pyšní dlouhou zimou, vysokou sněhovou pokrývkou a překrásnými lyžařskými terény. Navíc se zde naučíte i základy lyžování, snowboardingu a carvingu díky akreditovaným instruktorům. Naše půjčovna nabízí více než 400 kompletů TOP a VIP modelů lyží světových značek Rossignol, Atomic, Kastle, Sporten a LUSTI.

Ski Karlov

Sporten - Test centrum Harusák

Vítejte v naší půjčovně lyží, bot, snowboardů a ostatního příslušenství. Půjčovna lyží a prken SPORTEN svým zákazníkům nabízí možnost vybrat si z velmi široké nabídky.

Sporten - Harusák

Lyžařská škola a půjčovna Ski Máchovka

Náš areál doporučujeme nenáročným lyžařům a rodinám s dětmi, které hledají zároveň kvalitní a levné lyžování. Nenaúčtujeme Vám vysokohorskou přirážku, ale přesto nabídneme vysokou technologickou úroveň. Některé služby Vám poskytneme zcela zdarma a nabídneme možnosti dalšího sportovního vyžití.

Ski Máchovka

Půjčovna Ski Olešnice

Ski areál Olešnice se rozprostírá v malebném prostředí Vysočiny v nadmořské výšce 550 až 660 metrů. V naší půjčovně Vám nabídneme celou škálu lyžarského vybavení, kterým určitě nepohrdnete.

Ski Olešnice

Půjčovna Ski areál Kubova Huť

Ski areál Kubova Huť se rozprostírá v nadmořské výšce 1 000 až 1 200 metrů nad mořem. Středisko je tvořeno čtyřmi sjezdovkami, z nichž jedna je červená, dvě modré a jedna žlutá. Červená sjezdovka nese název Střecha a dominuje délkou 600 metrů. Půjčovna se nachází hned u sjezdovku Pod Obrovcem a nabízí široký výběr lyžařského vybavení.

Kubova Huť

Lyžařská škola Novako Ski

Rodinný areál Novako na Božím Daru vítá každého milovníka sportu, zábavy a přírody. Zaměřujeme se zejména na rodiny s dětmi. V létě je naším cílem poskytnout dětem i rodičům sportovní vyžití a zábavu. V zimě poté naučit jak děti, tak i dospělé umění lyžování.

Novako Ski

Lyžařská škola a půjčovna Ski Ploc

Lyžařská škola PLOC je členem Českého svazu lyžařských škol.Výuku provádí profesionální instruktoři a je možná v několika jazycích (AJ, NJ, RJ).

Ski Ploc

Půjčovna Ski Centrum Petřiny

V našem rodinném skicentru nabízíme půjčovnu, servis, prodejnu nových i použitých lyží, bot, snowboardů, běžek a lyžařských doplňků.

Ski Centrum Petřiny

Skicentrum Tábor

Jsme půjčovna, servis a bazar lyží a snowboardů, kromě toho nabízíme broušení bruslí. Disponujeme vysoce kvalitními servisovacími stroji značky Montana, díky tomu můžeme zajistit perfektní kvalitu našich servisových služeb.

Skicentrum Tábor

Sjednejte si s námi schůzku. Přijedeme k vám a ukážeme vám detailně všechny funkce Matese, prodiskutujeme specifika vašeho provozu a ukážeme vám na názorných příkladech osvědčené způsoby jeho nasazení. Je to nejefektivnější způsob, jak si na Matese udělat fundovaný názor.

Sjednat schůzku