Reference

Mates pomáhá v mnoha lyžařských školách a půjčovnách napříč celou Českou republikou a Slovenskem.

Mates každoročně odbaví:

Počet lyžařských škol a půjčoven: DESÍTKY
Počet prodejních míst: STOVKY
Instruktorů lyžování celkem: TISÍCE
Celkem odučených hodin: STATÍSÍCE

V prostředí půjčoven a lyžařských škol se pohybujeme od roku 2002 a velice dobře mu rozumíme, vnímáme postupné změny, sledujeme trendy a rozvíjíme se směrem k dalším výzvám.

APUL – Czech Association of Professional Ski Instructors

APUL doporučuje systém Mates svým členským lyžařským školám jako optimální a ověřené řešení pro řízení provozu a plánování lyžařské školy.

APUL

Ski School Klínovec

We are SKI SCHOOL KLÍNOVEC and our school is located on the southern side of the SKI AREA KLÍNOVEC close to chair lift Jáchymovská. We offer private, group and family lessons of skiing and snowboarding for children, teenagers and adults. We have certified instructors, so you are in the right hands. We teach beginners as well as advanced skiers who wish to improve their technique.

Ski School Klínovec

Skiresort Live

Ski School Skiresort Live

Yellow Point

Yellow Point spol. s r.o. je sportovní a vzdělávací agentura se základnou v srdci Krkonoš ve Špindlerově Mlýně a působností nejen po celé České republice, ale i v zahraničí. Hlavní náplní činnosti agentury je příprava a realizace sportovních, vzdělávacích a zábavných programů pro skupiny i jednotlivce. Yellow Point zajišťuje firemní akce, umí namíchat koktejl adrenalinových a sportovních aktivit a v zimním období provozuje lyžařskou školu a školu snowboardingu. Mates v Yellow Pointu používají od roku 2012 pro plánování a řízení provozu lyžařské školy. Mates se však také stává plnohodnotným pomocníkem při plánování letních sportovních aktivit.

Yellow Point

SKIMU - Ski Areál Malá Úpa

SKIMU - Ski Areál Malá Úpa

Půjčovna a lyžařská škola Skiresort Buková hora

Skiresort Buková hora

Lyžařská škola a půjčovna Monínec

Lyžařská škola a půjčovna Monínec

Intersport Rent Monínec

Intersport Rent Monínec

K+K Ski School

Lyžařská škola K+K Ski School patří mezi nejdéle působící lyžařské školy ve východních Krkonoších, má své pobočky v Janských Lázních a v Peci pod Sněžkou, dále vyučuje lyžování a snowboarding ve Velké Úpě a Horním Maršově.

K+K Ski School

Patty Ski Donovaly

Ski School Patty Ski

X Ski School

Lyžařská škola Strážné, Krkonoše – vyučujeme dle nejmodernějších metod děti i dospělé. Jsme členy APUL – Asociace profesionálních učitelů lyžování a lyžařských škol ČR. Všichni naši instruktoři absolvují pravidelné kurzy a mají licenci Apul.

X Ski School

ETC Sport Ski School

In ETC-SPORT centers you´ll find everything you need for summer or winter holiday activities. For the winter season we offer fully equipped rentals (skiing, snowboarding, cross-country, skifox, snowbike, sledges..), ski school and kidsparks with moving carpet and our own baby-lifts, professional ski service, depot, test centre Dynastar and Rossignol.

ETC Ski School

Ski School of Skiresort Plešivec

Vyškolení a certifikovaní instruktoři lyžařské školy Skiareál Plešivec jsou připraveni pro každého klienta. S potěšením zasvětíme vaše malé dítko do tajů jízdy na prkýnkách. Naučíme lyžaře a snowboarďáky, kteří jsou v začátcích, správným základům jízdy. Zkušeným pomůžeme zlepšit jejich styl a dovednosti na všech sjezdových tratích areálu.

Ski School Plešivec

Pomeski

Pomeski

Lyžařská škola Telnice

Lyžařská škola Telnice

Ski School Kraličák

Ski School Kraličák

Lyžařská škola a půjčovna Ski Karlov

Ski Karlov

Sporten - Test centrum Harusák

Sporten - Harusák

Lyžařská škola a půjčovna Ski Máchovka

Ski Máchovka

Půjčovna Ski Olešnice

Ski Olešnice

Půjčovna Ski areál Kubova Huť

Kubova Huť

Lyžařská škola Novako Ski

Novako Ski

Lyžařská škola a půjčovna Ski Ploc

Ski Ploc

Půjčovna Ski Centrum Petřiny

Ski Centrum Petřiny

Skicentrum Tábor

Skicentrum Tábor

Sjednejte si s námi schůzku. Přijedeme k vám a ukážeme vám detailně všechny funkce Matese, prodiskutujeme specifika vašeho provozu a ukážeme vám na názorných příkladech osvědčené způsoby jeho nasazení. Je to nejefektivnější způsob, jak si na Matese udělat fundovaný názor.

Sjednat schůzku